Údržba

WEICON řešení

ÚdržbaOprava, údržba a servis strojů a systémů jsou důležitými aspekty provozních procesů. Pouze pravidelná údržba a servisní opatření mohou zajistit, aby stroje pracovaly spolehlivě a aby výrobní procesy fungovaly.WEICON nabízí celou řadu produktů pro inspekční a opravárenské práce. Lepidla a spreje usnadňují údržbu strojů a servis a opravy poškozených systémů.

Efektivní čištění

Najděte nětěsnosti a ušetřete peníze

Kontrola penetračním barvivem pomocí

Oprava poškozeného potrubí

Oprava

Udržba, oprava a servisování

Mazání, péče a čištění

Ochrana proti korozi a otěru

Efektivní čištění

s WEICON Průmyslový čistič


Stroje, systémy a výrobní budovy musí být pravidelně čištěny. Pro tyto práce nabízí WEICON speciální produkty, jako je Průmyslový čistič. Tento silný sprej s vysokým obsahem účinných látek zajišťuje rychlé a efektivní průmyslové čištění různých povrchů - ať už jde o kov, plast, dřevo nebo sklo. Například čištění dopravního pásu etiketovacího stroje v nápojovém průmyslu. Čisticí prostředek tak přispívá k minimalizaci prostojů stroje a tím k optimalizaci provozních procesů.


K výrobku

  

Najděte nětěsnosti a ušetřete peníze

s WEICON Hledač netěsností


Potrubí stlačeného vzduchu a plynovody by měly být pravidelně kontrolovány na těsnost. Únik plynu představuje nebezpečné bezpečnostní riziko a únik stlačeného vzduchu má za následek vysoké náklady na energii. WEICON Hledač netěsností sprej pomáhá kontrolovat vedení stlačeného vzduchu a detekovat netěsnosti. Příklad, kde je potrubí stlačeného vzduchu kontrolováno na netěsnost. Použití Hledače netěsností spreje má pozitivní dopad na energetickou účinnost a pomáhá optimalizovat provozní procesy a šetřit náklady.


K výrobku

  

Kontrola penetračním barvivem pomocí

s WEICON Detektor trhlin


V rámci pravidelné údržby musí být některé materiály podrobeny destruktivním zkouškám materiálu. Ať už se jedná o vidlice vysokozdvižného vozíku nebo jiných kovových částí vystavených vysokému namáhání. Tato opatření údržby slouží k optimalizaci provozních procesů i bezpečnosti práce. Kontrola penetrace barviva je běžnou metodou testování materiálu k detekci a odstranění malých úniků v rané fázi. WEICON Detektor trhlin je testovací systém skládající se ze tří speciálních sprejů, pomocí kterých lze rychle a snadno provádět kontrolu - například na kamionu, jak ukazuje tento příklad.


K výrobku

  

Oprava poškozeného potrubí

s WEICON Opravárenská sada na potrubí


Voda a další kapaliny jsou nezbytné pro mnoho průmyslových procesů. Poškozené potrubí by proto mělo být opraveno co nejrychleji a snadno. Jedním jednoduchým řešením, které nevyžaduje žádné speciální nářadí, je opravárenská sada na potrubí WEICON. Pomocí soupravy lze vodovodní potrubí velmi rychle utěsnit a opravit, což minimalizuje prostoje - například při utěsnění vodovodního potrubí, jak je znázorněno na obrázku.


K výrobku663,20 Kč*

Obsah: 1.5 (442,13 Kč* / 1 m)

Ihned k dispozici, dodací lhůta 1-3 days

PCE
Číslo výrobku: 10710001


  

Oprava

s WEICON Opravárenské tyčinky

Pro údržbářské práce, opravy strojů a servis průmyslových systémů lze použít mnoho různých produktů WEICON. Naše opravárenské tyčinky mohou pokrývat celou řadu aplikací. Dvousložkové systémy z epoxidové pryskyřice jsou vhodné k opravě poškození, k utěsnění netěsností, k upevnění vytržených součástí nebo k vyplnění trhlin a škrábanců v površích, ať už z kovu, plastu nebo dřeva. Zde je znázorněno těsnění trubky a závitu.


K výrobku

  

Udržba, oprava a servisování

s WEICON Plastiková ocel

Ideálním produktem pro údržbu, opravy a servis je WEICON Plastiková ocel. Tento 2-komponentní systém z epoxidové pryskyřice je velmi univerzální. Může být použit jako ochrana proti opotřebení, nátěr, jako ochrana proti korozi a otěru, jako odlévací hmota, pro doplňování, obložení, přemostění mezer nebo pro opravu vad. Epoxidové pryskyřice mohou být použity na skříních, ozubených kolech, čerpadlech, ventilech, potrubích, nádržích nebo šachtách - jak je zde ukázáno, na ventilu a hřídeli.


K výrobkuWEICON F2
systém epoxidové pryskyřice plněný hliníkem pro opravy a kompenzaci mezer
1 544,93 Kč*

(3 089,86 Kč* / 1 kg)

Podrobnosti
WEICON SF
Systém epoxidové pryskyřice plněný ocelí pro opravy a lití s certifikací DNV
912,22 Kč*

(456,11 Kč* / 100 g)

Podrobnosti
WEICON HB 300
high-temperature-resistant epoxy resin system for repairs and moulding
1 353,08 Kč*

(676,54 Kč* / 100 g)

Podrobnosti
WEICON Keramika W
Minerály plněný systém epoxidové pryskyřice pro ochranný nátěr proti opotřebení
3 088,59 Kč*

(6 177,18 Kč* / 1 kg)

Podrobnosti
WEICON Keramika BL
mineral-filled epoxy resin system for extreme wear protection and high abrasion resistance
3 205,47 Kč*

(6 410,94 Kč* / 1 kg)

Podrobnosti
WEICON ST
Kovem plněný systém epoxidové pryskyřice pro opravy a lití
1 471,24 Kč*

(735,62 Kč* / 100 g)

Podrobnosti
WEICON WP
keramikou plněný systém epoxidové pryskyřice pro ochranu proti opotřebení
1 912,10 Kč*

(956,05 Kč* / 100 g)

Podrobnosti
WEICON WR
systém tekuté epoxidové pryskyřice plněný ocelí pro odlévání a kompenzaci mezer
1 102,79 Kč*

(551,40 Kč* / 100 g)

Podrobnosti
WEICON BR
systém epoxidové pryskyřice plněný bronzem pro opravy a lití
2 294,52 Kč*

(4 589,04 Kč* / 1 kg)

Podrobnosti
WEICON F
systém epoxidové pryskyřice plněný hliníkem pro opravy a lití
912,22 Kč*

(456,11 Kč* / 100 g)

Podrobnosti
WEICON HP
systém epoxidové pryskyřice plněný minerály
3 088,59 Kč*

(6 177,18 Kč* / 1 kg)

Podrobnosti


  

Mazání, péče a čištění

s WEICON W 44 T® Multi-Spray

Hladké provozní procesy hrají zásadní roli v průmyslové výrobě. Pravidelná údržba strojů a systémů je proto o to důležitější. Multifunkční olej WEICON W 44 T poskytuje cennou pomoc v těchto procesech, protože může být použit k mazání, ošetřování, čištění, konzervaci a také k ochraně proti korozi. Zde se používá na různých kloubech a spojích.


K výrobku310,00 Kč*

Obsah: 0.5 (620,00 Kč* / 1 L)

Ihned k dispozici, dodací lhůta 1-3 days

PCE
Číslo výrobku: 11251550


  

Ochrana proti korozi a otěru

s WEICON Anti-Seize montážní pasta

Tepelně odolná WEICON Anti-Seize montážní pasta poskytuje ideální ochranu proti korozi a opotřebení. Bezkovové mazivo je vhodné pro jakýkoli materiál a lze jej použít na ráfky kol, brzdové bloky, brzdové bubny, šrouby. Mazání všech komponent pomocí Anti-Seize montážní pasty také zvyšuje bezpečnost při práci během výroby.


K výrobku