Přidejte se do našeho týmu tvůrců!


Rádi něco vyrábíte, opravujete nebo tvoříte na vlastní pěst? Pak jste na správném místě!

Stále hledáme partnery pro vzájemnou spolupráci, kteří používají a prezentují naše produkty ve svých projektech nebo vytvářejí pozitivní obsah, který můžeme využít. Určitě máme v našem sortimentu produkt, který vám pomůže úspěšně realizovat váš projekt, např. elektroinstalaci, úpravu karavanu nebo nejrůznější práce na zahradě či v dílně. Zjistěte, zda byste se k nám hodili jako tvůrci či fotografové/videografové. Pokud byste se chtěli připojit k našemu týmu tvůrců, stačí vyplnit níže uvedený formulář a možná se brzy stanete součástí našeho týmu!

Jste

Nabízíme vám

Vaše zadání

Máte zájem? 


Pošlete nám svou nabídku nyní! Jednoduše a nezávazně - pokud máte nějaké dotazy, rádi vám je zodpovíme.

Stále si nejste jisti? Seznamte se s námi lépe!


Naše produkty nejsou jen speciálními produkty pro průmyslová odvětví. Jsou velmi užitečné pro každého kutila a řemeslníka. Kromě lepidel a těsnění, technických sprejů, vysoce účinných montážních past a maziv nabízíme pod značkou WEICON TOOLS také odizolovací nářadí.

Spolupráce s námi je jednoduchá a přímočará a jsme vám vždy k dispozici, abychom vám zodpověděli veškeré dotazy týkající se našich výrobků a jejich použití. Záleží nám na dlouhodobé spolupráci. S několika našimi influencery spolupracujeme již několik let a vždy se těšíme na společný růst. Podívejte se na náš příspěvek na blogu  z našeho Dne influencerů 2021.

Mimochodem, nespolupracujeme jen s externími partnery, ale máme i vlastní firemní influencery uvnitř společnosti. S našimi zaměstnanci a jejich vlastními DIY projekty se můžete seznámit na našem YouTube kanálu „WE do it – by WEICON“ Chcete se o nás dozvědět více?