Company Guideline

Průvodce společnostíWEICON je rodinná společnost ve své třetí generaci. Za účelem udržení podnikatelského úspěchu společnosti WEICON GmbH & Co. KG a jejího neustálého rozšiřování vypracovalo vedení společnosti následující pokyny pro kvalitu. Spokojenost našich zákazníků a zaměstnanců je naší ochrannou známkou více než 70 let a nejdůležitějším cílem pro WEICON.

worldwide

Worldwide (Po celém světě) 


Vše začalo v Münsteru v roce 1947. Od té doby jsme postupně stále rostli. Mimo našich devět mezinárodních poboček v Dubaji, Kanadě, Turecku, Rumunsku, Jihoafrické republice, Singapuru, České republice, Španělsku a Itálii, spolupracujeme také s partnerskými společnostmi ve více než 120 zemích po celém světě.

warranty

Warranty (Záruka)


WEICON představuje výrobky nejvyšší kvality - a má to svůj důvod. Pravidelně a s maximální pečlivostí testujeme naše chemické výrobky a nářadí, abychom si udrželi vysoké standardy kvality. Neboť pouze kvalitní výrobek zajišťuje spokojené zákazníky. A na tom nám záleží!

Company Guideline experts

Experts (Experti)


Víme, co děláme. Naši profesionální pracovníci jsou jedním z našich poznávacích znamení a také důležitým předpokladem pro náš úspěch. Noví členové WEICON týmu procházejí školením od IFAM (Fraunhoferův institut pro výrobní technologii a pokročilé materiály) v Brémách, aby se stali specialisty v oboru technologie lepení.

Company Guideline environmental awareness

Environmental Awareness (Šetrnost k životnímu prostředí)


Pro balení našich WEICON TOOLS jsme se rozhodli využívat raději obaly lepenkové než plastové. U našich chemických produktů pečlivě hlídáme, aby byly používány pouze přísady, které splňují směrnice o ochraně zdraví a bezpečnosti při práci a také o ochraně životního prostředí. Chemický průmysl a ochrana životního prostředí nejsou tedy úplně neslučitelné. Intenzivě se také zaměřujeme na udržitelné využívání lepidel.

Company Guideline employees

Employees (Zaměstnanci)


Jsme tým! A klademe velký důraz na uvolněnou, ale slušnou atmosféru – od našich učedníků až po vedení firmy. Nejen plochá organizační struktura, ale také mnohé benefity a firemní akce zajišťují, že se všichni členové týmu ve WEICONu cítí doceněni a respektováni.

Company Guideline innovation

Innovative (Inovace)


Často pracujeme s jednotlivými aplikačními řešeními. Což znamená, že musíme přicházet s novými nápady ke splnění specifických požadavků jednotlivých zákazníků. Nejspíše naší největší dosavadní chloubou v oblastí inovací: Náš WEICON Pen-Systém, uživatelsky přívětivé balení pro 1-složková lepidla.

Company Guideline integrity

Integrity (Integrita)


Již dva roky po sobě (2019/2020), jsme získali ocenění "Nejlepší zaměstnavatel mezi středně velkými firmami" v žebříčku zveřejňovaném Focus-Business. Největším důkazem spokojenosti našich zaměstnanců je však naše nízká míra fluktuace zaměstnanců. Mnoho členů našeho týmu strávilo ve WEICONu celý svůj karierní život, někteří až 50 let.

Company Guideline corporate responsibility

Corporate Responsibility (Společenská odpovědnost)


WEICON si je vědom svých společenských povinností a aktivně podporuje jak kulturní tak sportovní akce a projekty. Toto zahrnuje napřiklad dary školám, dětským domovům nebo podporu DKMS, ale také sponzoring sportovních klubů nebo kulturních akcí.

Company Guideline customer satisfaction

Customer Satisfaction (Spokojenost zákazníků)


V dnešním světě má človek pocit, že vše musí být rychle hotovo. Ve WEICONu si však stále najdeme čas poskytnout perfektní služby. Spolu s našimi zákazníky hledáme řešení na míru - s expertním know-how a spoustou vášně. Protože věříme, že nic není důležitější než spokojení zákazníci- a na to jsou potřeba nejen skvělé produkty, ale taká svělé rady a servis!

online

Online


Jsme aktivní na mnoha sociálních sítích. Tato aktivita je pro nás stejně tak důležitá jako veletrhy, letáky nebo naše vlastní webové stránky. Protože víme že: Spousta zákazníků dnes hledá informace na sociálních sítích. Ať už jde o Facebook, Instagram, YouTube or WhatsApp - jsme vždy k zastižení online.

nurture

Nurture (Výchova)


Naši učedníci jsou naší budoucností. Proto jim srdcem i duší předáváme naše odborné znalosti, poskytujeme profesionální školení, necháváme kreativní svobody pro jejich vlastní projekty a tím pomáháme budovat odborníky zítřka. Po úspěšném splnění učení nabízíme našim učedníkům možnost pracovní pozice na plný úvazek v naší společnosti.

need

Need (Upotřebení)


Lepidla jsou pro nás jako neviditelný společník, který nepovšimnutě drží svět pohromadě. Ať už ve velkých průmyslových halách nebo mezi našimi čtyřmi zdmi doma, ať už v práci nebo na cestách - naše produkty mají každodenní využití všude a přispívají k inovativním řešení a technickému pokroku. Žádné nepěkné sváry, žádná zbytečná zátěž - lepení je spojovací technologií 21. století.