W 44 T® Multisprej

Jeden z nejlepších ve své kategorii

JEDNODUCHÁ APLIKACE

multifunkční sprejová hlavice - 360 stupňů

CHRÁNÍ A KONZERVUJE

Obsahuje látky odolné proti korozi, které chrání kovové povrchy před vlhkostí a jinými korozivními prvky.

VYSOKÝ KAPILÁRNÍ ÚČINEK

rozpouští rez, proniká a uvolňuje zakouslé nebo rezavé kovové části.

MAŽE A ČISTÍ

Maziva obsažená ve W44T® rychle účinkují a silně přilnou téměř ke všem pohyblivým součástem. Pronikají pod mastnotu, saze, oleje a rozpouští nečistoty.

ODPUZUJE VODU

Díky svému speciálnímu složení poskytuje W44T® vysokou vodoodpudivost. Proto je ideální pro rychlou ochranu elektrických součástí. Tím se zabrání rychlému a snadnému zkratu způsobenému vlhkostí.

MATERIÁLOVĚ KOMPATIBILNÍ

Díky vysoce čisté směsi olejů bez obsahu pryskyřic a kyselin neatakuje sprej běžné plasty, těsnící materiály, měděné a mosazné povrchy nezbavuje lesku.

W 44 T® Multisprej - Multifunkční produkt se speciální recepturou


Vykazuje vynikající kapilární účinek a kombinuje ochranu proti korozi, vodoodpudivost, mazání, konzervaci a čištění, to vše v jednom produktu.Všestranné použití


Uvolňuje zadřené šroubové spoje, armatury, ventily, proniká a rozpouští rez. Odpuzuje vlhkost od elektrických kontaktů, zabraňuje vzniku bludných proudů a usnadňuje startování motorů ve vlhku. W 44 T® je také vhodný pro použití jako řezný olej pro vrtání a řezání. Olej eliminuje skřípavé zvuky na závěsech, vedeních, ložiscích a všech typech spojů a spojek. W44T® čistí znečištěné kovové povrchy a zanechává dlouhotrvající tenký film, který se nerozmazává, nelepí a nepřitahuje prach. Chrání a udržuje všechny typy nástrojů, strojů, elektrických a mechanických přesných zařízení.

W 44 T® Multi-sprej
promazávací a multifunkční olej s 5-ti násobnou funkcí
310,97 Kč* (včetně DPH)

(621,94 Kč* / 1 L)

Podrobnosti
W 44 T®-Fluid
creep a ošetřovací olej pro potravinářský sektor NSF H1
324,28 Kč* (včetně DPH)

(810,70 Kč* / 1 L)

Podrobnosti
W 44 T®
multifunkční sprej s 5-ti násobným účinkem
825,22 Kč* (včetně DPH)

(825,22 Kč* / 1 L)

Podrobnosti


Rozsáhlé testy

V naší laboratoři jsme provedli řadu rozsáhlých testů s naším multifunkčním olejem WEICON W44T®. V průběhu testů naši technici vyzkoušeli manipulaci, účinek a materiálovou kompatibilitu multifunkčního oleje.

Po manipulaci a aplikaci s technickým sprejem byly hodnoceny různé scénáře. Byl zkoumán mazací účinek, ochrana proti korozi a vodoodpudivost.

Nakonec byla testována materiálová kompatibilita W44T® na plastových a lakovaných površích.
Aplikace


W44T® je velmi rychlý a snadno použitelný. Sprej lze aplikovat v rádiusu 360 stupňů. To také umožňuje aplikace nad hlavou. Sprej je vybaven univerzální stříkací hlavou, Double Nozzle, která umožňuje uživateli vybrat si mezi rozprašovací mlhou a přesnou aplikací - podle toho, co je potřeba.


Aplikace nad hlavou 360 stupňů

 

Univerzální sprejová hlaviceÚčinek


Mazací výkon W44T® byl testován pomocí dvou ocelových vzorků ležících na sobě. Náš multifunkční olej je velmi vhodný pro mazání přesné mechaniky.


Zde byl W44T® schopen dosáhnout dobrých výsledků a spolehlivě chrání pohyblivé součásti před třením a opotřebením. Pro zkoušku úrovně korozní ochrany, byl vystaven kov ošetřený W44T® několik dní v solné mlze. Po provedení zkoušky kov nevykazoval žádné známky koroze ani o několik dní později. Z hlediska kapilárního působení a vodoodpudivosti také W44T® dosáhl velmi dobrých výsledků.


Ochrana proti korozi (zkouška solným postřikem v 5% NaCl -slaná vodní mlha)

 

Mazání (dynamický koeficient tření)

Kapilární účinek

 

VodoodpudivostMateriálová kompatibilita


W 44 T® také v těchto testech bodoval dobře. Na povrchu polykarbonátu při +80°C došlo jen k velmi malému praskání napětím po dobu trvání testu 24 hodin. Na citlivém lakovaném povrchu nebyly viditelné po 2 hodinách při +80°C žádné změny.

Zde jsme mohli v testovací sérii dokázat, že W44T® nenapadá těsnicí materiály (elastomery), jako jsou ACM, CR, CSM, FKM, NBR, SQM a MVQ stejně jako plasty, jako jsou ABS, EPS, PA, PE, PET, POM, PP, PPO, PS, PTFE, PUR a PVC i z dlouhodobého hlediska.


žádné změny v lakované vrstvě při +80°C po dobu 2 hodin

 

velmi malé napěťové praskání na polykarbonátu při +80°C během 24 hodin


Ostatní multifunkční spreje


AT-44 Všestranný sprej

AT-44 všestranný sprej bez silikonu uvolňuje zadřené šrouby, odpuzuje vlhkost z elektrického vedení a odstraňuje skřípavé zvuky. Díky vysokému obsahu PTFE zanechává na ošetřených površích tenkou ochrannou vrstvu.

Sprej na kování

WEICON Sprej na kování lze použít k údržbě všech typů kování, například na dveře, garáže, okna nebo závěsy. Zbaví Vás skřípavých zvuků, snižuje tření, chrání před korozí, a tím dává kování delší životnost.

Uvolňovač rzi a kontaktní sprej

Sprej má šestinásobný účinek, a proto je nutností v každém provozu a dílně. Odstraňuje rez ze součástí, zajišťuje kluzné povrchy na spojích, čistí kovové povrchy a poskytuje dlouhodobou ochranu proti korozi.

Top-Lube

WEICON Top-Lube sprej je transparentní přilnavé mazivo pro dlouhodobé mazání vysoce namáhaných mechanických prvků, ozubených kol nebo kuličkových ložisek s trvalým mazáním. Současně vykazuje mazivo vynikající kapilární účinek a vysokou přilnavost.