Career WEICON

Kariéra ve WEICONu

Spojení, která vydrží!

Vždy rostou


Od roku 1947 vyrábí WEICON GmbH & Co. KG speciální produkty pro průmysl. Náš komplexní sortiment zahrnuje speciální lepidla a tmely, technické spreje i vysoce výkonné montážní pasty a tuky pro všechna průmyslová odvětví – od výroby a oprav až po údržbu a servis.

Vývoj a distribuce odizolovacího nářadí pod značkou WEICON TOOLS je dalším oborem činnosti WEICON. Naše chemické produkty vyrábíme výhradně v Evropě, naše odizolovací nástroje jsou 100% „made in Germany“.


Relationship-without-expiration-date

Zaměřujeme se na vztahy bez data expirace


Neustálý růst naší společnosti od roku 1947 není náhoda. Jsme hrdí na naši vysokou míru spokojenosti zaměstnanců – WEICON je podle Focus-Ranking již počtvrté za sebou jedním z předních německých středně velkých zaměstnavatelů – a nízkou fluktuaci zaměstnanců. Řada našich zaměstnanců u nás tráví dokonce celý svůj pracovní život, dosavadní rekord je 50 let a 239 dní. Zaměřujeme se na kontinuitu ve všech oblastech: Přejeme si, aby naši zaměstnanci zůstali u WEICONu dlouhodobě a aby i nadále poháněli náš zdravý ekonomický rozvoj svou odborností a pracovním výkonem.

Harmonious-together

Harmonická pracovní atmosféra je pro nás velmi důležitá


WEICON je a vždy byl rodinnou firmou s mezinárodní orientací. Internacionalita pro nás znamená také interkulturalitu – v našem sídle v Muensteru pracují lidé mnoha národů a mluvíme různými jazyky.

Naše přátelská a respektující společenská interakce je založena na férovosti, otevřenosti, poctivosti, transparentnosti a týmovém duchu. Ve WEICONu jsou dveře vedení společnosti otevřené všem zaměstnancům - 24 hodin denně! Přátelský vztah je v naší společnosti samozřejmostí - k tomu samozřejmě patří i supervizoři a vedení společnosti.

Top Quality

Věříme v top kvalitu


WEICON znamená produkty nejvyšší kvality – a to není náhoda! Pečlivě a pravidelně testujeme naše lepidla a tmely i naše nářadí, abychom udrželi naše vysoké standardy. Nakonec dobrý produkt přináší spokojené zákazníky. A to se počítá.

Customers-as-Partners

Naše zákazníky považujeme za naše partnery


Co nás motivuje každý den? Chceme vyhovět velmi rozdílným požadavkům našich zákazníků! Často je naším úkolem najít řešení na míru, které vypracujeme společně se zákazníkem. Jeden velmi důležitý aspekt k tomu: Dobrý servis! Nabízíme technické a chemické znalosti a s nadšením poskytujeme poradenství a podporu našim zákazníkům po celém světě.

develop further

Neustále se vyvíjíme


Kdo se přestane zlepšovat, už dávno není dobrý. V souladu s tímto mottem je naší snahou neustále zlepšovat a optimalizovat naše zaměstnance, produkty a pracovní postupy. Tato optimalizace zvyšuje kvalitu našich produktů a výkonu, zajišťuje naši konkurenceschopnost a neustále zvyšuje spokojenost zákazníků. Kromě toho jsme velmi dobře připraveni na budoucí úkoly a výzvy a dokážeme na ně reagovat v rané fázi.

Přesvědčeni?


Žádost o zaměstnání zašlete na adresu info@weicon.cz