W 44 T®-Fluid

  • 11253400    |    VPE: 12
    • multifunkční olej pro citlivé oblasti
400 ml

W44T Fluid je fyziologicky neškodný multifunčkní olej a má NSF certifikaci pro potravinářský sektor. To znamená, že může být použit v potravinářském a nápojovém průmyslu, ve famaceutickém a kosmetickém průmyslu.

Speciální aktivní složky, složení, penetrační vlastnosti, pryskyřice a oleje bez kyselin nalezneme v jednom produktu, který lze využít pro mazání, odpuzování vody, ochraně proti korozi, čištění a konzervaci.

W44T Fluid uvolňuje šroubové spoje, šrouby, kování, zámky, ventily, proniká a rozpouští rez. Vytlačuje vlhkost z elektrických kontaktů, zamezuje úniku proudu a usnadňuje startování vlhkých motorů.

Olej odstraňujeskřípání a vrzání koubových závěsů, na vedeních, ložiskách, koubech a spojkách. Čistí nečistoty, kovové povrchy, zanechává trvanlivý tenký film, který nelepí a odpuzuje prach, chrání a ošetřuje nářadí, stroje, elektrické a mechanické jemné zařízení, které udržuje funkční.

Vzhledem ke svému speciálnímu složení a následné registraci NSF může W44T Fluid přispět ke zlepšení bezpečnosti a ochraně zdraví.

Zuletzt angesehen