Čisticí set

  • 11890002    |    Balení: 1
  • 4024596078669
    • Sada čističů
Set
Na vyžádání
bez DPH | vč. DPH
2 129,60 Kč

vč. DPH, + doprava

Obsah: 1 balení

Ihned k zaslání, dodací doba cca 1-3

WEICON Čisticí set:

Čisticí set byl vyvinut k odstranění odolného znečištění - ať už při průmyslových aplikacích, v kvalifikovaných řemeslech, v domácnosti nebo v kutilských projektech. Ve výrobě, dílnách nebo kolem domu a zahrady se šest speciálních čističů potýká se všemi druhy nečistot. Set odstraní i silné znečištění - bez ohledu na to, zda jde o mastnotu, olej, otisky prstů, šmouhy, inkoustové skvrny nebo zbytky hmyzu - pro každý druh nečistot existuje správný čistič. Ať už na kov, plast, sklo, nerez, dřevo, keramiku nebo kámen - čističe jsou vhodné pro každý povrch.

Set obsahuje:

Ochrana nerezových materiálů: WEICON Ochrana nerezových materiálů má antistatický účinek. Byl vyvinut speciálně pro čištění, péči a ochranu matných a leštěných povrchů z nerezové oceli ve vnitřních i venkovních prostorách.

Průmyslový čistič: WEICON Průmyslový čistič je vysoce účinný speciální čistič s vysokým výtěžkem a registrací NSF. Je vhodný pro univerzální použití a čistí, odmašťuje a odpařuje se beze zbytků. Čistič odstraňuje mastnotu, olej, saze a jiné nečistoty a zbytky.

Citrusový čistič: WEICON Citrusový čistič je univerzální čistič na bázi alkoholu a výtažků z citrusových kůry. Díky vysokému obsahu isopropanolu přes 75% využívá WEICON Citrusový čistič svůj dezinfekční účinek a podporuje tak celkové čištění a dezinfekci povrchů.

Čistič elektrokontaktů: WEICON Čistič elektrokontaktů je speciální čistič pro rychlé a účinné čištění a odmašťování všech druhů znečištěných nebo zkorodovaných kontaktů. Sprej byl speciálně vyvinut pro čištění elektronických a mechanických součástí. Speciální receptura s vysoce čistými rozpouštědly odstraňuje oxidové a sulfidové vrstvy, zbytky spalování a znečištění pryskyřicí nebo sazemi.

Multipěna: WEICON Multipěna je výkonný univerzální čistič pro čištění bez zbytků. Je bezpečný pro životní prostředí, biologicky odbouratelný, bez fosfátů a formaldehydu a neobsahuje žádné korozivní ani žíravé látky.

Povrchový čistič: Povrchový čistič WEICON se používá k čištění a odmašťování povrchů, které mají být lepeny nebo utěsněny lepidly a tmely WEICON.

Hodnocení číst, psát a diskutovat... více
Hodnocení zákazníků pro "Čisticí set"
Napsat hodnocení
Po kontrole budou hodnocení zpřístupněna.

Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.

O-kroužky lepicí set O-kroužky lepicí set
Obsah 1 balení
1 822,26 Kč
Námořní opravárenská sada Kit 3 Námořní opravárenská sada Kit 3
Obsah 1 balení
48 536,73 Kč
Aplikační sada Aplikační sada
Obsah 1 balení
2 101,77 Kč
Naposledny navštívené